Rodinná společnost 3Z Partners s.r.o.

Jsme rodinná obchodní korporace s velkým potenciálem a chutí pro realizaci záměrů na území Evropy a Asie.

Jednatelé tohoto rodinného podniku pocházejí přímo z Ukrajiny, a tedy rozumí a znají mentalitu, místní zvyky a způsoby jednání s lidmi v těchto východních zemích. 

Vizí této společnosti je podpora a plnění přání českých podnikatelů a jejich businessu v České republice nebo pobočkách v Shengenském prostoru.  Chceme, vyvíjíme a vždy vynaložíme maximální úsilí pro neustálé zkvalitňování služeb a uspokojování potřeb našich klientů, abychom podpořili správný růst a zdravé finance našeho klienta, které jsou pro nás hnacím motorem a prioritou číslo jedna.

Naší prací je zejména propojení aktivit klientů na území České republiky a Ukrajiny tak, aby mohli bezpečně realizovat své cíle. Úspěch při realizaci projektů spočívá zejména v rozsahu zázemí a široké sítě spolupracovníků na území obou států, které svým klientům nabízíme a dále také na území Ruské federace, Kazachstánu a dalších republik bývalého Sovětského svazu. 


Vaše prosperita a úspěšná realizace projektů je pro nás prioritním cílem, a proto i název naší obchodní korporace nese 3Z, skrývající základní záměr - Záruka, Zázemí a Zaměstnanost.

Záruka - garance kvalitních služeb poskytovaných klientům

Zázemí - podpora klientů na území druhého státu

Zaměstnanost - zajištění pracovní síly dle potřeb klientů